Gameplay beelden van FIFA Street wedstrijden
Geplaatst in FIFA Street op 12 februari 2012 · Geschreven door Jeremy
Ook FIFASeries lijkt vandaag op de valreep van de dag een primeur binnen te hebben en wel met gameplay van FIFA Street. Geen trailers, geen teasers, gewoon rauwe gameplay zoals het hoort. In de vijftal gameplay video’s krijg je al een aardig beeld hoe de game gaat worden. Kijk snel verder voor de video’s.






Heerlijk! Nu al zin in!
wow heb er zo’n zin in weten jullie al wat voor type je speelt in de demo en welke teams?
Nee, helaas dat weten wij nog niet.
Beetje random op knoppen drukken en zo de verdediging voorbij lopen, meer zie ik er niet in. ‘k Denk dat ik het na één match al beu zou zijn, eerlijk gezegd.
Ik denk niet dat je erg ver komt met button bashen.
‘t Is toch niet bepaald op passenspel gebaseerd, en die verdedigers doen niet enorm veel moeite om de bal af te pakken.
Wanneer komt de demo?
Weet het al, 28 februari.
Flip the Right Stick werkt idd niet, nee. Demo op 28 Februari, maar dit geeft echt wel de doorslag. Hopen dat Futsal erin zit. Weet je dat al, Jer?
http://www.fifabenelux.com/fifastreet/fifa-street-video-game-modes/
Eigenlijk bedoelde ik in de Demo
.
Whahaha in het Timed Match filmpje! Ik ging kapot! Danny Koevermans in FIFA Street! Haha!
Nee, serieus. Dit lijkt me echt een geweldig spel! Kan niet wachten tot 28 februari en 15 maart!
Hoe gaat er bij Last Man Standing een man af?
Door te scoren.
Lijkt me echt een geweldig spel, met elk filmpje dat ik bekijk word ik steeds meer overgehaald om het spel te kopen.
Ik snap wel, het gaat vooral om de tegenstander passeren, maar een ‘geniale’ 1-2 zit er niet in.
FIFA Street is ook geen pass-spel. Het is gewoon tricks zetten.
Wel mooi trouwens dat je die spelers met elkaar hoort communiceren.
Weet 1 van jullie welke Nederlandse clubs erin zitten of allemaal?
Geen enkele.
het kan wel zo zijn ze laten ook niet alles weten het is maar afwachten he
Dit spel wordt beter en beter met elk filmpje dat ik kijk
Ik heb zo’n zin om deze game te spelen samen met FIFA Rocks
ik neem aan dat Ronaldinho wel in het spel zit?
en kan je eigen spelers maken?
ja zeker
Weet iemand of je ook met ze tweeen samen kan spelen bij 2 tegen 2??
Offline denk ik het wel, online zullen we binnenkort horen
fifa street 4 poppetjes zien er beter uit dan de vorige en fifa stret 4 is ook in het nederlands je kan je eigen poppetje maken je begint gelijk met je carierre en je hebt meer dan 50 trucjes en 35 landen waar je kan spelen
en misschien heel misschien zitten er wel clubs van nederland er in want anders hadden ze de regio nederland niet gekozen maar er zijn wel veel rob clubs en je kan het beeld zelf bepalen hoe je wilt spelen
dus dit wordt een goeie spel ik ga deze zeker kopen in de winkel gaat het 55 euro kosten dus koop dit spel
met fifa street 4 kan je 1vs1 2vs2 3vs3 4vs4 5vs5 en online kan je dan 6vs6 en online kan je je eigen team maken met je vrienden op je xbox360 of op je ps3 en je eigen arena ofzo