FSB: FIFA Street preview
Geplaatst in FIFA Street op 20 januari 2012 · Geschreven door Jordi
Onze Engelse vrienden van FIFA Soccer Blog hebben afgelopen week de mogelijkheid gehad om de aankomende FIFA Street game te testen. De nieuwe FIFA Street, die ontwikkeld wordt onder leiding van Gary Paterson, wordt in de preview gezien als een revolutie ten opzichte van zijn voorganger, FIFA Street 3. In de preview wordt uitgebreid stilgestaan bij de gameplay, waarbij de basis gebruikt is van FIFA 12 en verder uitgewerkt voor een ultieme straatvoetbal beleving, en verschillende wedstrijd modus, zoals Panna, Freestyle, Last Man Standing, Oefenarena en de mogelijkheid om zelf een wedstrijdtype te maken. Ook is er te lezen over de FIFA Street World Tour, waarbij de gamer een eigen speler aanmaakt en vervolgens met zijn eigen straatvoetbalteam moet proberen de virtuele wereld te veroveren.
De drie artikelen over de FIFA Street Gameplay, Match Types, World Tour zijn te vinden op FIFA Soccer Blog.







Het klinkt allemaal fantastisch, kijk er nu al naar uit om deze game te spelen!
Inderdaad, ben benieuwd.
Heb echt zin in de demo
De nieuwe FIFA Street, die ontwikkeld wordt onder leiding van Gary Paterson, wordt in de preview gezien als een revolutie ten opzichte van zijn voorganger, FIFA Street 3.
Dat zeiden ze bij FIFA 12 ook dat het een revolutie zou zijn, is mij toch ontgaan hoor.
@the_dan komt er een demo dan? zoja wanneer?
IK ga hem denk pas halen als die een stuk goedkoper is
waneer komt de demo lijkt me een geweldig spel ben al fan van fifa 12 dit lijkt me helemaal leuk de andere fifa streets vielen tegen alleen fifa street 1 op de ps2 vond ik wel leuk
Demo is nog niet bekend, wij zullen hierover zo snel mogelijk berichten als het bekend is
ow bedankt weet u al iets over de teams?trouwens heeft u als iets gespeeld van fifa street?
Je mag gewoon "je" en "jij" zeggen hoor
Over de teams kunnen wij nog niks zeggen. En ja ik heb de game samen met Jeremy en Joost gespeeld op de GamesCom, hoewel dat hele vroege versie was:
http://www.fifabenelux.com/fifastreet4/gc11-fifa-street-hands-on/
(Let op: Dingen die daarin staan over de game kunnen inmiddels veranderd zijn…)
is dit dan ook jullie werk lijkt me anders heel leuk werk
Nee, wij doen dit allemaal op vrijwillige basis omdat we allemaal van de FIFA-game houden
Lijkt me een leuk spel om een tweedehands in Game Mania te kopen, ik zou er alleszins geen 50 euro of meer aan geven.