cerita panasfoto bugilfilm dewasa شارژ ایرانسل teknologiseputar teknologiartikel teknologi

FIFA Benelux levert de community al 15 jaar het laatste nieuws over de FIFA-games.

FIFA 13 – First Touch Control

Zoals jullie waarschijnlijk wel weten, is First Touch Control één van de nieuwe features in FIFA 13. De toevoeging houdt in dat een speler niet meer klakkeloos elke bal, hard of zacht, hoog of laag, onder controle heeft, maar dat deze bijvoorbeeld van zijn voet kan springen. In onderstaand filmpje wordt kort ingegaan op deze aanname-technieken; Nick Channon, FIFA 13 Line Producer bij EA Sports, legt aan de hand van diverse voorbeelden uit waarom First Touch Control de game nou leuker én realistischer maakt.

Er zijn momenteel 12 reacties op “FIFA 13 – First Touch Control”

  1. Appel zegt:

    Leuk, wordt het spel realistischer van! Wel kan ik me voorstellen dat het frustrerend is als je in de laatste minuut nog een goal nodig hebt en je aanvaller neemt slecht aan.

  2. Pieter' zegt:

    Ja dat kan ik mij voorstellen, maar het is misschien wel realistisch dat, dat juist aan het einde gebeurt door de zenuwen/druk.

  3. nickyenzoe zegt:

    Gaaf ik zag spelers warm lopen

  4. AFCABOER13 zegt:

    Ik heb zoon zin om te horen wie het commentaar voor nederland doet! ik heb wel iets gehoord van nubeto tan en jan van alst (die namen weet ik niet precies uit mijn hoofd)

  5. Tenkaichi Fan zegt:

    Jammer van het Nederlandse commentaar, maar daar speel ik gelukkig geen Fifa voor
    en haha, nubeto tan :p


Je moet zijn ingelogd om een reactie plaatsen.