Demo te downloaden
Geplaatst in 2006 FIFA World Cup op 10 april 2006 · Geschreven door Chris
De PC demo van 2006 FIFA World Cup is te downloaden. De demo weegt een dikke 344mb. Duitsland, Engeland, Mexico en de Verenigde Staten zijn de landen waarmee je een helft kunt spelen.
Om de game te kunnen spelen heb je een 1.3 GHz processor, 256 MB ram en DirectX 9.0c nodig. Meer informatie over de requirements vind je hier.
De demo kun je via een van de onderstaande mirrors downloaden. Probeer het op een ander tijdstip nogmaals, als het je niet lukt door de drukte heen te komen.Resolutie
De demo staat standaard ingesteld op een zeer lage resolutie. Dit kun je zelf wijzigen door de shortcut die op je desktop geplaatst is aan te passen.
Door met je recht muisknop op de shortcut te klikken en de eigenschappen op te roepen kun je de locatie van de demo wijzigen.
Als het goed is staat er iets in de trend van
Verander dit in
“C:\Program Files\EA SPORTS\2006 FIFA World Cup (TM) Demo\FIFAWC06DEMO.exe”
“C:\Program Files\EA SPORTS\2006 FIFA World Cup (TM) Demo\FIFAWC06DEMO.exe” RESOLUTION=1024x768x32
Als je een 1280 resolutie hebt maakt je hieruiteraard 1280×1024 van.






ik ga hem zeker halen voor ps2.nu nog een leuke patch voor de demo om langer te spelen
Mooi spel!
jah ckers mooie, alleen lijkt een beetje veel op fifa 06 en het gras heeft een raare kleur.
Er zijn veel ‘Demo expanders’ verkrijgbaar via bijvoorbeeld
http://www.mysweetpatch.com/boutique…ategory&id=105
Ander teams en allerlei game opties zijn daarmee nu wel beschikbaar.
als ik het spel speel zie ik geen kleuren er hangt zeg maar een dikke grijze mist over het spel. zo zie ik alleen de shaduw van de spelers enz :S:S:S wat kan ik hier aan doen
thomas ga bij instelingen kijken
ik heb fifa 2006 niet maar ik had hem
hij deed het niet
trouwens is het normaal als je een team kiest dat hij dat echt telkens verwisseld
heel snel
bij mij was die zo